top of page
Virtuálna Realita
oculus_quest_headset fym.png
VIRTUÁLNA REALITA

Vstúpte do Vašej budúcej obývačky!

VR%2520Smurfs_edited_edited.jpg

VSTÚPTE DO VÁŠHO DOMU, AJ KEĎ JEHO STAVBA EŠTE NEZAČALA

Vďaka virtuálnej realite sa môžete prechádzať vo Vašom dome, ktorý ešte nie je postavený.

Pri prechádzke virtuálnym priestorom môžete plánovať zmeny, posúvať steny, rozhodovať sa o farbách alebo usporiadať nábytok. Už nemusíte skúmať výkresy, pozerať na vizualizácie, rovno sa prejdite vo Vašom virtuálnom priestore!

360 ° PANORAMA

360 ° panoramatické snímky umožňujú virtuálnu prehliadku priestoru s reálnym pocitom, že sa nachádzate v centre diania, a to v pohodlí domova prostredníctvom internetového prehliadača.

360 ° panoramatický obraz je interaktívny spôsob prezentácie budúcich priestorov, budov, navrhovaných interiérov alebo dokonca produktov, vďaka ktorým môžete preskúmať detaily a tak vylepšiť projekt.

360°

ANIMÁCIE

Profesionálne animácie približujú atmosféru Vášho projektu.

Prelet kamerou je dych berúci spôsob prezentácie priestorov, alebo objektov. Animácie sú najlepším spôsobom, ako oživiť Váš projekt a predstaviť svojmu okoliu.

Foto-realistické animácie sú vynikajúce pre architektonické prezentácie, ktorých výsledkom je pochopenie priestoru a dôvera klienta v kvalitu tohto priestoru.

Animiácie

 

F REE Y our M IND!

... and the rest will follow.

Naše posledné projekty

Nedávne Projekty
Orléans_SEAT City Store CUPRA Logo.jpg

Implementácia nového konceptu CUPRA SEAT

2020

CUPRA ako najnovšia značka automobilového priemyslu momentálne implementuje nový koncept autosalónov s názvom CUPRA SEAT Shared Concept. Sme hrdí na to, že sme boli súčasťou zrodu tejto značky od úplného začiatku. Naša úloha bola spojená s architektonickou a technickou časťou tvorby a implementácie firemnej identity a dizajnu. Medzitým sme pracovali na pilotnej fáze implementácie pilotných projektov na celom svete.

SEAT Autosalón Wittebrug, Holandsko

2019

Náš návrh modulárneho konceptu je jeden z prvých príkladov novej vlny autosalónov, ktorú predstavuje predovšetkým živá flexibilita, rýchlosť výstavby a nízka nákladovosť.

Budova pozostáva zo 4 oceľových modulov vyrobených na Slovensku za 3 mesiace, odvezené do Holandska a zmontované na mieste za jeden deň vrátane odovzdania stavby klientovi.

Autosalón je moderný, má čistý vzhľad, ktorý je praktický aj inšpiratívny.

Budova ponúka jedinečný a príjemný zážitok vhodný pre každého návštevníka s možnosťou zmeny funkcie a lokality kedykoľvek.

SEAT-Voorschoten-showroom-Exterior-night
Orléans_SEAT City Store CUPRA 06.jpg

SEAT City Store, Orléans, Francúzsko

2019

SEAT City je prvá koncepčná predajňa značiek CUPRA a SEAT, ktorá sa otvorila v Európe. Táto exkluzivita bola vyhradená pre mesto Orléans. Tento interiér je špeciálne navrhnutý iba pre túto predajňu. Úzky priestor bol skutočnou výzvou pri implementácii nových prvkov firemnej identity a dizajnu. Priestor je zdieľaným priestorom oboch automobilových značiek CUPRA a SEAT.

KLIENTI

Klienti
cupra-logo-1.png

CUPRA

Výrobca automobilov

Španielsko

skoda-logo.png

ŠKODA-AUTO

Výrobca automobilov

Česká republika

logo_sedadlo_W398xH0.png

SEAT SA

Výrobca automobilov

Španielsko

logo-pon.png

Pon's Automobielhandel

Mobilné riešenia

Holandsko

Instagram
Kontakt

Napíšte nám

Bullova 17, 841 01 Bratislava-Dúbravka, Slovensko

+421 905 607 624

-architektúra, interiér, rodinné domy-

Ďakujeme za odoslanie!

Newsletter
bottom of page