top of page

ČO VIEME NAJLEPŠIE

RODINNÉ DOMY

BYTOVÉ DOMY

Dizajn

LOGISTICKÉ BUDOVY

PRIEMYSELNÉ STAVBY

Dizajn

FIREMNÁ IDENTITA

IMPLEMENTÁCIA

Poradenstvo

VIRTUÁLNA REALITA

PREZENTÁCIA

S TÝM SÚVISIACE SLUŽBY, KTORÉ DODÁVAME

TVORIVOSŤ

TVORÍME

DIZAJN

ARCHITEKTÚRU

INTERIÉRY

PROJEKTOVANIE

DODÁVAME

VÝKRESY

PLÁNY

PROJEKTY

POVOLENIA

ZÍSKAVAME

VŠETKY DRUHY POVOLENÍ

PROJEKTOVÝ MANAŽMENT

VEDIEME STAVBY OD NÁPADU CEZ VÝSTAVBU AŽ DO ICH ODOVZDANIA

STAVBA

ČO MY

NAVRHNEME

TO AJ POSTAVÍME

NÁBYTOK

ČO MY

NAVRHNEME

TO AJ ZARIADIME

PORADENSTVO

PORADENSTVO TÝKAJÚCE SA NAŠICH SLUŽIEB

OBNOVY

REKONŠTRUKCIE STARÝCH DOMOV ALEBO HISTORICKÝCH PAMIATOK

DOSTAT PONUKU

Ďakujeme za odoslanie!

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

AKÉ OBLASTI VIEME POKRYŤ?

Máme skúsensti s obytnými stavbami, priemyselnými budovami pre logistiku, kancelárskymi budovy.

Máme dlhoročné skúsenosti s implementáciou firemnej identity a dizajnu autosalónov pre automobilové značky ako ŠKODA-AUTO a SEAT a CUPRA.

Staviame to, čo navrhujeme. Milujeme minimalizmus, navyše sme fanúšikmi rýchleho a lacného života. Preto sa zameriavame na modulárny koncept budov pre bývanie alebo pre podnikanie, ktoré majú nízku nákladovosť a zrýchlenú výstavbu oproti bežným mokrým procesom výstavby.

ČO SÚ MODULÁRNE STAVBY?

Modulárne budovy sú lacnejším a rýchlejším spôsobom, ako si postaviť svoj vlastný dom. Modulárne stavby sa vyrábajú v dielni dodávateľa a prevážajú na Váš pozemok, kde sa zmontujú za niekoľko dní. Môžete sa nasťahovať do nového domu dokonca už do 6 mesiacov od objednávky.

Modulárne budovy môžete využívať na bývanie, voľný čas, ako autosalóny, garáže, záhradné domčeky, kancelárske budovy, prístavby reštaurácií alebo čokoľvek iné. Modulárnu budovu môžete opäť demontovať a predať alebo len presunúť na iné miesto na iný pozemok.

ČO JE VIRTUÁLNA REALITA?

Virtuálna realita je intenzívny zážitok, ktorý je veľmi podobný skutočnému svetu. Takto sme schopní predstaviť akýkoľvek projekt prezentovaný 3D formou. Môže to byť produkt dizajnu, návrh interiéru alebo projekt akejkoľvek budovy. Virtuálna realita Vám dáva príležitosť prejsť sa po interiéroch alebo budovách, ktoré ešte nie sú dokončené, alebo ich stavba ani nezačala. Pre prezentácie používame okuliare Oculus Quest.

AKO FUNGUJE VIRTUÁLNA REALITA?

Cieľom nášho počítačom vykresleného prostredia BIM je simulovať skutočnú prítomnosť prostredníctvom zmyslov (zrak, sluch, hmat). VR headset ponúka dve obrazovky - jednu pre každé oko pred očami, čím eliminuje akúkoľvek interakciu so skutočným svetom. Vizuál na obrazovke počítača sa vykresľuje pomocou káblového pripojenia.

V celom projekte sa môžete pohybovať pomocou našich náhlavných súprav VR vo svojej vlastnej obývacej izbe alebo v našej kancelárii. Ak ste klientom na diaľku, dodávame vykreslenia prostredníctvom prehliadača alebo aplikácie na stiahnutie a pomocou vlastného headsetu môžete vo svojom projekte chodiť bezplatne.

ČO JE 360 ° PANORÁMA?

360 stupňová panoráma je interaktívna virtuálna prehliadka, v ktorej si užívateľ môže prezerať priestor z jednej pozície na všetky strany, nahor aj nadol. Stačí kliknúť na obrázok a môžete si obzerať celý priestor. Obrázok je možné zväčšovať aj zmenšovať. Pomocou hotspotov sa môžete teleportovať na inú pozíciu v priestore, ktorá pozostáva z ďaľšej 360° panorámy.

To všetko môžete skúmať v pohodlí domova prostredníctvom webového prehliadača vo svojom počítači, tablete alebo mobilnom zariadení. A to pomocou našej webovej stránky, kanála Youtube, účtu Facebook alebo iných aplikácií tretích strán.

FUNGUJÚ TIETO SLUŽBY AJ NA DIAĽKU?

Áno. Výhodou architektonického stvárnenia, virtuálnej reality a animácií je, že o všetkých bodoch môžeme diskutovať prostredníctvom e-mailov, telefónu alebo cez videokonferenciu. Nie je potrebné osobne sa stretávať, avšak osobné stretnutie je stále najlepším a najefektívnejším spôsobom pre všetky architektonické služby. Preto nás môžete navštíviť v Bratislave v našom coworkingovom centre, alebo sme ochotní vycestovať za vami na osobné stretnutie v rámci Európe.

Ak však pracujeme na diaľku, môžete si všetky naše služby vyskúšať doma alebo vo Vašej kancelárii. Výnimkou je prezentácia virtuálnej reality, ak nevlastníte VR okuliare.

bottom of page